28.07.2021

Видобуток природного газу з початку року – 11 143 371 тис. м3

Середньозважена ціна на природний газ (ресурс липня) – 9 328 UAH/тис. м3 без ПДВ (100% передоплати)

TTF – 37.63 EUR/MWh ($471) (+2.1%)

NCG – 37.16 EUR/MWh ($465) (+1.6%)

GPL – 37.29 EUR/MWh ($466) (+1.5%)

CEGH – 37.26 EUR/MWh ($466) (+1.6%)

Розвиток вітчизняного газовидобутку – запорука успіху всієї галузі

09/06/21

Асоціація газовидобувних компаній України стала асоційованим членом Всеукраїнського галузевого об’єднання «Федерація роботодавців нафтогазової галузі». Сторони також підписали меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Об’єднання зусиль на шляху до сприяння розвитку газовидобувної галузі дозволить досягнути кращих результатів і наблизить Україну до енергонезалежності. А це – один із пріоритетів не лише для нафтогазової галузі, а й економіки країни в цілому. Адже збільшення обсягів видобутку власного газу дозволить позбавитися від імпортної залежності, а також створить нові робочі місця та згенерує додаткові доходи до державного та місцевих бюджетів.

«Україна має хороший потенціал для подальшого розвитку газовидобутку. В вітчизняних надрах – сотні мільярдів кубометрів запасів, які можна та треба детально розвідати та розробляти. Початок видобутку на Чорноморському шельфі та Юзівській ділянці на суходолі дасть потужний імпульс нашій галузі та всій економіці. А сучасні технології з інтенсифікації видобутку допоможуть підтримувати існуючі родовища. Тому наше спільне завдання – всіляко сприяти реформуванню галузі та спрощенню бюрократичних процедур, аби підприємства змогли максимально зосередитися на видобувній справі», – наголосив голова Федерації роботодавців нафтогазової галузі Віталій Щербенко.

Асоціація газовидобувних компаній України об’єднує 9 найбільших газовидобувних підприємств України державної та приватної форми власності. Спільно компанії Асоціації видобувають 93% українського газу, створюють понад 26 тисяч робочих місць та забезпечують 5% надходжень до державного бюджету.

«Ми раді приєднатися до найбільшого об’єднання нафтогазових підприємств України. Спільними зусиллями будемо й надалі працювати над важливими ініціативами для розвитку вітчизняного газовидобування. Мова йде про покращення регуляторного середовища, надання податкових стимулів для нафтогазовидобувного сектору, незмінність правил гри, залучення нових інвестицій та забезпечення енергетичної безпеки нашої держави», – зазначив виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України Артем Петренко.

Аналітика
26/07/21

Аналітики дослідження зазначають, що збільшення попиту на природний газ в наступні 15-20 років буде ...

20/07/21

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі Дайджест новин газовидобувної індустр...

16/07/21

Презентація виконавчого директора Асоціації Артема Петренка в рамках Українського енергетичного фору...

14/07/21

Ukraine Oil & Gas Industry Guide 2021 – унікальний аналітичний путівник для міжнародних інвестор...

13/07/21

Асоціація газовидобувних компаній України представляє щомісячний моніторинг газового ринку ...