26.05.2022

Вартість природного газу на європейских хабах (день наперед):

TTF – 80.71 EUR/MWh ($911) ((+1.0%)

THE – 80.66 EUR/MWh ($910) ((+1.6%)

CEGH – 85.01 EUR/MWh ($960) (-0.6%)

PEG – 76.94 EUR/MWh ($868) (-0.1%)

Вартість природного газу на європейских хабах (ф'ючерси на червень):

TTF – 87.78 EUR/MWh ($992) (+3.8%)

THE – 87.93 EUR/MWh ($993) (+4.0%)

CEGH – 91.23 EUR/MWh ($1031) (+4.0%)

PEG – 80.78 EUR/MWh ($913) (+4.8%)

ДТЕК Нафтогаз відкрив першу на Полтавщині футбольну секцію в рамках проєкту Shakhtar Social «Давай, грай!»

30/07/21

Футбольна секція за фінансової підтримки ДТЕК Нафтогаз відкрилася на базі Великосорочинської ДЮСШ. У ній можуть безкоштовно тренуватися діти віком від 7 до 12 років – витрати на інвентар, форму, підтримання майданчика та оплату праці тренера покриваються коштом компанії. На цьому етапі до секції вже записалися 26 дітей із різних сіл, що входять до складу територіальної громади. Після початку навчального року очікується збільшення кількості вихованців.

На перше відкрите тренування Shakhtar Social запросив Дмитра Шуткова – колишнього голкіпера донецького «Шахтаря», чотириразового чемпіона України, чотириразового володаря Кубка України з футболу, діючого тренера клубу. Усі юні футболісти могли спробувати свої сили, пробивши голкіперу пенальті, а також взяли участь у автограф-сесії.

«Для нашої громади це знаковий день. Завдяки спонсорській підтримці ДТЕК Нафтогаз, підтримці Shakhtar Social, на базі Великосорочинської ДЮСШ відкрита секція з футболу. Це надзвичайно важливо. Це великий подарунок для наших дітей – вони зможуть розвиватися, займатися спортом, досягати високих результатів, а, можливо, й побудувати кар’єру в майбутньому. Я радий, що наші партнерські стосунки з нафтогазовим бізнесом ДТЕК зміцнюються з року в рік», – заявив голова Великосорочинської ТГ Олександр Тищицький на відкритті проєкту.

ДТЕК Нафтогаз є надійним партнером громад. Як соціально відповідальний бізнес, компанія інвестує в соціально-економічний розвиток громад і покращення якості життя їх мешканців. Ці інвестиції спрямовані на розвиток інфраструктури, якості освіти і навчальних закладів, розширення доступності спорту. Це сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН, які інтегровані в ESG стратегію нафтогазового бізнесу ДТЕК. У 2021 році на реалізацію проєктів корпоративної соціальної відповідальності ДТЕК Нафтогаз спрямовує понад 9 млн грн. У минулому році сума соціальних інвестицій в розвиток регіонів присутності склала 8,5 млн грн., а з урахуванням рентної плати громади отримали на розвиток понад 50 млн грн.

«Підтримка і розвиток громад є невід’ємною частиною ESG стратегії компанії. Щороку ДТЕК Нафтогаз системно реалізує соціально значимі проєкти в регіонах присутності, чим сприяє розвитку освіти, культури, медицини і спорту. Наша мета – сприяти сталому розвитку територій і покращенню якості життя людей», – підкреслив генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Джерело: https://bit.ly/3lzjTiL

Аналітика
21/05/22

 Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазо...

14/05/22

 Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазо...

13/05/22

Презентація виконавчого директора Асоціації Артема Петренка під час щорічного зібрання Central-Easte...

07/05/22

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазовидобу...

30/04/22

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазовидобу...