Важливий крок для старту

06/11/25

Уряд прийняв Постанову, яка є основою і закладає фундамент для практичної реалізації американсько-українських домовленостей в рамках підписаної ресурсної угоди, фактичної роботи створеного Інвестфонду відбудови та подальшої співпраці з надрокористувачами – як діючими, так і новими гравцями.

Перший важливий крок зроблено, який чітко визначає види проєктів у сфері надрокористування на які поширюватиметься дія угоди та зобов’язання учасників щодо їхньої роботи.

Наступним етапом стане напрацювання рішень і внесення змін до дозвільних документів, що на практиці дозволить дати старт повноцінній реалізації конкретних інвестиційних проєктів.

«Газовидобувна індустрія – один з ключових секторів, що відіграватиме важливу роль в американсько-українському партнерстві. Значення власного видобутку неможливо перебільшити, його нарощення – є стратегічним завданням, щоб забезпечити нашу енергетичну стійкість. Видобувники готові докладати максимум зусиль для реалізації цієї мети», – зазначив виконавчий директор Асоціації Артем Петренко.

Вдячні Кабінету Міністрів України та особливо Міністерству економіки, довкілля та сільського господарства України за комплексну роботу для розвитку американсько-українських відносин, підтримку українського бізнесу та зважені рішення, які враховують інтереси всіх сторін.

Аналітика
14/07/26

Актуальна інформація щодо цін на природний газ в Україні та Європі ...

13/07/26

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазовидобу...

10/07/26

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує актуальну інформацію щодо показників газового рин...

07/07/26

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазовидобу...

29/06/26

Асоціація газовидобувних компаній України пропонує вашій увазі щотижневий моніторинг нафтогазовидобу...