Асоціація газовидобувних компаній України, АГКУ
ua
92 %
Спільно видобуваємо газу
26 тис.
Створюємо робочих місць
8 %
доходів Держбюджету України
Керівництво
Вадим Пожарський
Голова Правління

У 1999 році закінчив Університет Східної Англії (м. Норвіч, Велика Британія) за спеціальністю «правознавство», а в 2000 році — отримав ступінь Магістра Європейського права в Лейденському Університеті (м.Лейден, Нідерланди).

З квітня 2010 року по серпень 2011 року — в.о. Директора Державного підприємства «Укрресурси», Державний комітет України з державного матеріального резерву.

З серпня  2011 року по лютий 2012 року — помічник Міністра екології та природних ресурсів України, начальник Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції, заступник Директора Департаменту державної екологічної політики та міжнародної діяльності.

З лютого 2012 року по квітень 2014 року – заступник голови Державного агентства екологічних інвестицій України.

Протягом роботи в органах державної влади (2010-2014 рр.) активно співпрацював з міжнародними організаціями, зокрема, з агентствами ООН.

З квітня 2014 року займає посаду директора з міжнародної співпраці та стратегічного розвитку, радника Ради директорів Burisma Group. Опікується питаннями стратегії та співробітництва з міжнародними організаціями, зв’язками з державними установами й громадськістю.

У березні 2018 року був обраний Головою Правління Асоціації газодобувних компаній України - найбільшого об’єднання вітчизняних газовидобувних компаній.