Асоціація газовидобувних компаній України, АГКУ
ua
92 %
Спільно видобуваємо газу
26 тис.
Створюємо робочих місць
8 %
доходів Держбюджету України
Керівництво
Роман Опімах
Виконавчий директор

До приходу в Асоціацію Роман Опімах був радником Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань нафтогазового сектору, а також керівником відповідного напряму в Координаційному центрі зі зв'язків з Кабінетом Міністрів України. Одним з основних напрямків діяльності Романа в останні сім років було стратегічне планування, підвищення ефективності діяльності і широкий аналіз нафтогазового сегменту ринку.

У період з 2011 по 2014 р працював в якості консультанта на посаді координатора реформи нафтогазової галузі в Координаційному центрі з упровадження економічних реформ при Президентові України, а також відповідав за розвиток національного проекту LNG-термінал і написання Енергетичної стратегії України до 2030 р. До приходу в цей державний консультаційно-дорадчий орган відповідав за міжнародну співпрацю на посаді директора департаменту інвестицій і розвитку будівельної компанії, а в період з 2006 по 2010 рр. працював в Адміністрації Президента України, де в тому числі сприяв в роботі Спеціального представника Президента з питань міжнародної енергетичної безпеки.

Координував і брав участь в реалізації різноманітних енергетичних проектів за участю таких міжнародних компаній і організацій, як IHS Energy, McKinsey, IMF, World bank, U.S. Department of State, Energy Community Secretariat.

Освіту Роман Опімах отримав в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і в Michigan State University (США).