Асоціація газовидобувних компаній України, АГКУ
ua
92 %
Спільно видобуваємо газу
26 тис.
Створюємо робочих місць
7 %
доходів Держбюджету України
Керівництво
Данііл Майданік
Почесний Президент

У грудні 2015 року обраний Головою Правління Асоціації газовидобувних компаній України. З квітня 2018 року займає посаду Почесного Президента АГКУ.

З 2009 року і по сьогоднішній день є керівником відділу корпоративних фінансів та інвестиційного управління, представляє Раду Директорів групи EastOne, де, зокрема координує нафтогазовий напрям. 

Раніше, з 2007 по 2009 роки, працював заступником фінансового директора компанії «Інтерпайп», яка є одним із найбільших трубно-колісних підприємств в світі.

З 2001 року працював у компанії «Делойт», яка входить в «велику четвірку» аудиторських компаній. Спочатку - у якості аудитора та фінансового консультанта, згодом призначений керівником вищої ланки.

У період з 1998 по 2001 роки працював як сертифікований Фондом державного майна України експерт з оцінки вартості та управлінського консультування.

Данііл Майданік в 1994-1998 роках навчався в Київському національному економічному університеті, де отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю «Економіст» і диплом магістра за спеціальністю «Бізнес-менеджмент». Продовжив навчання в Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА), має міжнародний сертифікат по IFRS, аудиту та фінансового менеджменту.

Член наглядової ради АССА Україна.