Асоціація газовидобувних компаній України, АГКУ
ua
92 %
Спільно видобуваємо газу
26 тис.
Створюємо робочих місць
8 %
доходів Держбюджету України
Керівництво
Данііл Майданік
Почесний Президент

У 1994-1998 роках навчався в Київському національному економічному університеті, де отримав диплом бакалавра з відзнакою за спеціальністю економіст і диплом магістра за спеціальністю бізнес менеджмент. Продовжив навчання в Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА), має міжнародний сертифікат по IFRS, аудиту та фінансового менеджменту, є членом наглядової ради АССА Україна.

З 1998 по 2001 рік працював як сертифікований Фондом державного майна України експерт з оцінки вартості та управлінського консультування.

У 2001 році почав кар'єру в якості аудитора та фінансового консультанта в компанії «Делойт», яка входить в «велику четвірку» аудиторських компаній. Дуже скоро був призначений керівником вищої ланки.

У 2007-2009 роках перейшов на посаду заступника фінансового директора в Інтерпайп, однією з найбільших трубно-колісних компаній в світі.

З 2009 року і по сьогоднішній день є керівником відділу корпоративних фінансів та інвестиційного управління, представляє раду директорів групи EastOne, де, зокрема, координує нафтогазовий напрямок.

У грудні 2015 року був обраний Головою Правління Асоціації газовидобувних компаній України, яка об'єднує найбільші газовидобувні підприємства України. 

З квітня 2018 року займає посаду Почесного Президента Асоціації газовидобувних компаній України.